Collection: Jellies & Jams
We hand make all our jams, jellies and butters in small batches and strive to use ingredients grown or foraged on our WV homestead. We hope you love them as much as we do!
-
Blackberry Jelly
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.00 USD -
Caramel Apple Jam
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.00 USD -
Sold outElderberry Jelly
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.00 USDSold out -
Peach Jelly
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.00 USD -
Sold outCarrot Cake Jam
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.00 USDSold out -
Sold outStrawberry Jam
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.00 USDSold out -
Concord Grape Jelly
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.00 USD -
Sold outTriple Berry Jam
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.00 USDSold out -
Sold outChunky Peach Jam
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.00 USDSold out -
Sold outApple Pie Jam
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.00 USDSold out -
Sold outApple Grape Jelly
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.00 USDSold out -
Mulberry Peach Jelly
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.00 USD -
Sold outCherry Jelly
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.00 USDSold out -
Blueberry Jelly
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.00 USD -
Sold outSweet apple jelly
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.00 USDSold out -
Sold outCorn Cob Jelly
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.00 USDSold out